Naši milí hosté,

 

dovolte, abychom se Vám představili. Jsme čtyři šelmy kočkovité, šikovné a hbité . Jsme obyvateli hezkého domku a zahrady  ve středních Čechách. Kromě nás bydlí v domku také dva dvounožci, přesněji dvounožkyně a dvounožec. Jsme s nimi velmi spokojeni , protože dělají všechno, co nám na očích vidí ...a že toho není málo. Kromě servírování chutných jídel, hlazení mazlení a drbkání, hraní, dovádění , kupování nových hraček, vyklízení kadibudek a spousty dalších věcí, které nutně potřebujeme k životu, umí naše dvounožkyně také tvořit věci, na kterých jsme my, kočky. Tedy, ne, že by nás, živé kočky, lepila třeba na triko, to ne! Ona nás svými šikovnými tlapkami na to triko namaluje. A zatímco ona maluje, tak my svými šikovnými tlapkami tvoříme zas jiné věci, občas jí také sáhneme tlapkou do barvy nebo si vypůjčíme nějaký štětec....a tak tu vesele tvoří 18 našich šikovných tlapek a je nám spolu hezky....

 

A komu tedy ty tlapky patří?

4 tlapky patří Betty.Jsem  britská modrá, miluji lov motýlů a vážek, ráda lezu po stromech, umím si hrát jako kotě a ráda pečuju o mladší kočlegyně.

 

4 tlapky patří Wyome May blobs. Jsem britská červená, moc ráda sedávám na studni a také chytám vážky. A ráda se peru a zápasím s nejmladší kočlegyní.

 

4 tlapky patří Romeovi. Jsem černý kocour, docela dlouho jsem nikam nepatřil, ale teď už jsem náš. A moc rád jím a mazlím se.

 

4 tlapky patří Jessii Basie. Jsem bengálská tečkovaná, nejraději dělám....všechno! Skáču, lítám, zápasím s Wyomkou, zlobím Bettynku. A mazlím se!A baštím!

 

A 2 tlapky patří naší dvounožkyni. Jmenuje se Kateřina a jaká je a co její šikovné tlapky umí, to nejlépe poznáte, když projdete našimi stránkami.

Ale prozradíme, jaké má motto: Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain

 

V úctě zcela dokonalí : Betty, Wyome, Romeo a Jessie.